מכשיר טלפרומפטר להשכרה

מכשיר הקסם שחוסך המון זמן בצילומים – קל ופשוט להקריא טקסטים ארוכים תוך כדי מבט למצלמה. השכרה של מכשיר טלפרומפטר על בסיס יומי כולל מפעיל או ללא מפעיל.

יתרונות מכשיר הטלפרומפטר

מכשיר הטלפרומפטר מאפשר הקראה של טקסטים ותסריטים מוכנים מראש. המצולם מקריא את הטקסט תוך כדי מבט ישיר למצלמה וכך נוצר קשר ישיר עם הצופים. שימוש במכשיר טלפרומפטר חוסך המון זמן בהכנה לצילומים ובמהלכם: המצולם לא צריך לזכור טקסטים ארוכים בעל פה. יותר טייקים טובים ללא טעויות וללא שכחה של הטקסט. הצופים בסרטונים שנוצרו בעזרת מכשיר טלפרומפטר לא ידעו שהמצולם מקריא טקסט שהוכן מראש, מכיוון שהוא מיישר את מבטו למצלמה, בלי הפסקות ובלי צורך בעריכת וידאו.

מבנה מכשיר הטלפרומפטר

מכשיר הטלפרומפטר כולל מראה מזכוכית בזווית 45 מעלות ומתקן לחיבור מכשיר אייפד (ראו תמונה מצורפת). מאחורי המראה מחברים מצלמה. בין המצלמה למראה מורכב בד שחור למניעה של כניסת אור. מבנה הטלפרומפטר מאפשר למצלמה "לראות" את המצולם ללא הפרעה – והמצולם רואה את הטקסט שמשתקף דרך המראה. אופן הפעולה של הטלפרומפטר דומה לפעולה של מראה בחדרי חקירות – הנחקר נמצא בחדר מואר ואינו יודע שהחוקרים צופים בו מהחדר הסמוך דרך חלון זכוכית.
הזכוכית של הטלפרומפטר כוללת ציפוי מיוחד שמונע כפילות בטקסט המוצג.
הזכוכית מסוג Beam Splitter 70/30, משמע – יש ירידה של 30% בכמות האור שעובר למצלמה – אך אין פגיעה באיזון הצבע ובחדות התמונה.
מכשיר הטלפרומפטר קל משקל וניתן לקיפול, נכנס לתיק נשיאה קומפקטי תואם. בניגוד למכשירי טלפרומפטר אחרים, לא נדרש חיבור חשמל להפעלתו.

תאימות הטלפרומפטר למצלמה שלכם

מכשיר הטלפרומפטר מתאים לכל מצלמה. החל ממצלמות DSLR, חסרות מראה ועד מצלמות וידאו מקצועית. הטלפרומפטר מתחבר לחצובה באמצעות מנגנון שחרור מהיר Quickset ומתאים לחצובות של מנפרוטו. המצלמה יושבת על מכשיר הטלפרומפטר עם תושבת מיוחדת או בעזרת בארס (15mm Rods).
למכשיר הטלפרומפטר מגוון אפשרויות כיוונון, ניתן לצלם במגוון עדשות ואורכי מוקד ללא הפרעה בשדה הראיה. במקרה של עדשה רחבה מאוד אפשר למתקן את האייפד על המצלמה ללא שימוש במראה.
אין לכם מצלמה/חצובה? ניתן לשכור חצובה / מצלמה וצלם. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

מכשיר אייפד מיני 8"

מכשיר הטלפרומפטר מגיע עם אייפד מיני בגודל 8". אייפד מיני הוא אידיאלי לשימוש הזה – מאפשר קריאה קלה ממרחק של 3 מטרים מהמצלמה – ועם זאת קל, קומפקטי ונוח לנשיאה. לאייפד מיני בהירות מסך גבוהה ואפשר לעבוד איתו גם בצילומי חוץ. אייפד מיני כולל חיבור אינטרנט סלולארי בדור 4 ומאפשר העברת הטקסטים ללא צורך ברשת WiFi.
הסוללה החזקה של האייפד מאפשרת עבודה רציפה. ניתן להטעין את האייפד תוך כדי עבודה.

אפלקציה מקצועית תומכת עברית עם ניקוד

על מכשיר האייפד מותקנת אפלקציה מקצועית לשליטה על גלילת הטקסט.
מגוון אפשרויות להזנת טקסט: קבלת קבצי Word בפורמט docx דרך דואר אלקטרוני, ייבוא מ- Google Drive, העתק הדבק והקלדה ידנית.
האפלקציה תומכת במגוון שפות – עם תמיכה מלאה בעברית, כולל יישור טקסט לימין, סימני פיסוק, ניקוד, הדגשות ואימוג'י.
ניתן לשלוט על הגודל, הצבע ומהירות הגלילה של הטקסט דרך תפריט באפלקציה.
קיימת פונקציית "מראה" – הכרחית לשימוש עם מכשיר הטלפרומפטר.

שליטה אלחוטית

ניתן לשלוט בגודל הטקסט ובמהירות הגלילה מרחוק בכמה דרכים:

  • שימוש במכשיר אייפון עליו מותקנת אפלקציה ושליטה אלחוטיתי דרך WiFi
  • חיבור מקלדת Bluetooth, ושליטה אלחוטית על גודל הטקסט ומהירות הגלילה.
  • חיבור שלט רחוק קומפקטי, כמו של מצגות.

חיבור למוניטור חיצוני

ניתן לחבר את הטלפרומפטר למוניטור חיצוני בצורה אלחוטית בתקן Airplay. מוניטור חיצוני עוזר למפעיל לשלוט במהירות הגלילה של הטקסט. שימוש במוניטור חיצוני מאפשר הפעלה מרחוק של מכשיר הטלפרומפטר, באופן אלחוטי, ללא הפרעה לצלם או למצולם.
כאשר מצלמים ממרחק רב, קיימת אפשרות לחבר מסך טלוויזיה גדול ולהציג עליו את הטקסט.

הזמנת מכשיר טלפרומפטר כולל מפעיל ליום צילום

הזמנת מכשיר+מפעיל כוללת את כל הציוד הדרוש ומפעיל שיתאים את קצב הגלילה לקצב הקריאה של המצולם, וגם ידאג לכל הצד הטכני: הרכבת הטלפרומפטר, הזנת הטקסט לאפלקציה באייפד, מתקון לחצובה וחיבור המצלמה של הלקוח.
מחיר: 999 ש"ח ליום צילום עד 8 שעות. לא כולל נסיעות.

אנשים עם רקע טכני יכולים לשכור את מכשיר הטלפרומפטר גם ללא מפעיל, עם הדרכה קצרה על אופן ההפעלה שלו. צרו קשר לפרטים נוספים.

חבילת צילום מלאה בסטודיו ברמת גן, כולל ציוד וצלם

מחפשים חבילה מלאה לצילום עם מכשיר טלפרומפטר כולל מצלמה וצלם? ניתן להזמין צילומים בסטודיו ברמת גן על בסיס שעתי.
להזמנה לחצו על הכפתור הכחול, בחרו תאריך, שעת התחלה וסיום.
השכרת הסטודיו כוללת מסך ירוק, תאורה מקצועית לוידאו, ציוד הפקה וסאונד.
ניתן להוסיף:

  • מכשיר טלפרומפטר+מפעיל צמוד
  • צלם ומצלמה.
  • שירותי עריכה.

סיוע בכתיבה ומיקוד העברת המסרים – כולל תיקוני ניסוח והגייה.

כל סרטון וידאו טוב מתחיל במסר מדוייק – התוכן הוא המלך. חשוב מאוד להכין מראש את הטקסט לפני תחילת יום הצילום, לעבור עליו מספר פעמים, למקד ולקצר אותו ככל האפשר. חשוב לזכור, גם אם אתם שחקנים מקצועיים, לא תמיד קל לקרוא טקסט מול מצלמה. מומלץ לכתוב בפשטות ובבהירות עם משפטים קצרים. יש להמנע מניסוחים בעייתיים שיגרמו לכם לשבור שיניים ולבזבז זמן יקר על טייקים חוזרים. ניתן לקבל סיוע בתהליך הכתיבה ומיקוד הטקסט לפני הצילומים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

מידע נוסף נמצא במדריך לשימוש בטלפרומפטר.

הפריטים הבאים כלולים בחבילת הטלפרומפטר:

קישור לרשימת הפריטים המלאה